• Slide 1

انجمن تخصصی پهپاد رها

اولین انجمن گفتگوی تخصصی پرنده های بدون سرنشین

ray.moon
ray.moon
آفلاین
0
با سلام خدمت همگی
من می خواهم یک کواد کوپتر بسازم اما هیچ اطلاعاتی از رادیو کنترول و مراحل اتصال موتورها به گیرنده ندارم

حالا اگر ممکن است منو راهنمایی کنید من می خواهم یک کواد متوسط درست کنم نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک نوع موتور چی باید باشه که مصرف اون کم و توانش هم خوب باشه
گیرنده و رادیو کنترول برای شروع چه نوعی را پیشنهاد می دهیم
باتری چه نوعی خوب است برای موتورهای که شما پیشنهاد می دهید

متشکر می شوم که منو راهنمایی کنید
تشکر ها
پاسخ ها (4)
  • پاسخ پذیرفته شده

چهارشنبه, 06 جولای 2016 - #permalink
    0
    سلام

برای چه کاربردی میخواید؟

وزنی که میخواید بلند کنید چقدر هست؟ حداقل زمان پرواز مورد نیاز؟ سقف هزینه؟
    تشکر ها
    پاسخ به درستی کمینه شد نمایش
  • پاسخ پذیرفته شده

ray.moon
    ray.moon
    آفلاین
    0
    برای سرگرمی و تحقیق و تفریح.......
    سلام وزن من وزنی رو نمی خواهم بلند کند شاید یک دوربین کوچک ماباقی وزن هم که شاستی هست شاستی هم آلمنیوم و یا کربن و یا چوب برای چهار بازوی
    مدت زمان نیز شاید 20 دقیقه و یا یکم بیشتر

من اطلاعات در مورد نوع موتور می خواهم که موتور باید چه نوعی هست این مشخصات روی موتو دقیق توضیح بدید که کدومش بهتره

یک مورد خیلی مهم : اگر کواد از دسترس خارج شود و به حدی بالا رود که از برد ریموت خارج شود چه اتفاقی می افتد
    تشکر ها
  • پاسخ پذیرفته شده

0
    خب براي تفريح خيلي چيزا ميشه پيشنهاد داد اما بسته به بودجه داره ، اگه بخوام چند مورد رو پيشنهاد بدم يكي پرنده هاي FPV يا ريس هست كه سايز كوچيكي دارند حدود ٢٥ سانت و يه پيشنهاد ديگه هم پرنده هاي f450 و f550 هست. كه به ترتيب ٤٥ و ٥٥ سانت هستن.
    اما بهتره سقف هزينه رو بگيد تا بشه دقيق صحبت كرد.

در مورد موتور هم معمولا از موتور هاي براشلس استفاده ميشه كه راندمان بالايي دارند و پارامترهاي مهم اونها يكي سرعت چرخش اونهاست و يكي توان كه براساس وزن پرنده تعيين ميشه. همچنين برند سازنده هم يكي ديگه از پارامترهاي مهم هست.
  • پاسخ پذیرفته شده

night.color
    night.color
    آفلاین
    شنبه, 29 جولای 2017 - #permalink
    0
    با سلام

شرمنده که پست زیر خاکی رو اوردم بالا

من میخوام کواد درست کنم حدود هزینه هم تا 1700000 هست تو این رنج قیمت میشه تو بازار تهیه کردم اما دوست دارم خودم بسازم حالا میخوام بدونم از چه قطعاتی میشه استفاده کرد که راندمان بالایی داشته باشه برد تا 500 متر داشته باشه gps و ارسال تصویر هم داشته باشه زمان پرواز بیست دقیقه ابعاد م مهم نیست اما قابل ارتقا باشه یعنی بشه بعد ها سنسوری تشخیصی یا همچین چیزایی بهش اضافه کرد

با تشکر
پاسخ شما

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA