• Slide 1

21خرداد

چرا آیفون 7 پلاس بهترین عملکرد را انواع osmoها دارد؟

اگر یک اسمو داشته و یا قصد استفاده از آن را دارید، بهتر است بدانید که این وسیله بهترین هماهنگی را با آیفون 7 پلاس دارد. در اینجا معیار انتخاب این گوشی به هیچ وجه آنتن دهی آن نبوده و فقط فاکتورهایی که برای فیلم برداری و تصویربرداری مهم است، لحاظ شده است.

دلیل اول : صفحه نمایش


متاسفانه یکی از معظلات تصویربرداری در فضای باز ، نور شدید آفتاب است که اغلب باعث می‌شود شما صفحه گوشی را نبینید و متوجه نشوید که دقیقا چه کار می‌کنید. میتوانید از یک گوشی بزرگتر برای دید بهتر استفاده کنید اما بهترین گوشی برای اینکار آیفون 7 و آیفون پلاس است که به دلیل کنتراست بسیار خوب در نور آفتاب، دید بهتری را به کاربر می‌دهد تا بتوانید به راحتی به تصاویر خود اشراف داشته و ویدیوهای بهتری ثبت و ضبط کند. نمایشگرهای جدید آیفون 25درصد روشن‌تر از قبل شده‌اند که همین باعث می‌شود بهتر بتوانید در نور خورشید، تصاویر و اطلاعات آن را ببینید. از سوی دیگر گستره‌ی رنگی که در این گوشی‌ها استفاده شده ، بالاتر رفته و همین امر موجب می‌شود تا دید بهتری نسبت به تصاویر دریافت شده داشته باشید.
این دو ویژگی زمانی که از آیفون 7 به عنوان یک مانیتور برای اسمو خود استفاده می‌کنید، بسیار کارآمد خواهند بود.


دلیل دوم : نور کم


آیفون 6 پلاس نسبت به دیگر گوشی‌های موجود در بازار ، نسبتا دارای قابلیت بهتری در ثبت تصاویر در نور کم است اما همچنان نمیتوان آن را با یک دوربین DSLR مقایسه کرد. آیفون همچنان در تلاش است تا این مشکل را حل کند و دوربینی روی گوشی‌های خود نصب کند تا با کمک دیافراگم لنز بزرگتر تصاویر بهتری بگیرد. این بدان معنی است که این لنز امکان ورود نور بیشتر و ثبت تصاویر با نویز کمتر را ایجاد می‌کند اما هنوز هم به دلیل حسگر تصویر کوچک نمیتوان آن را با دوربین‌های DSLR مقایسه کرد. اما بین داشتن یک لنز کوچک و پردازنده پر سرعت برای کاهش نویز، باید گفت ویدیوهایی که با اسمو موبایل و آیفون 7 گرفته شده اند، صاف‌تر از ویدیوهای ضبط شده توسط اسمو و اسموپلاس هستند.


دلیل سوم : زوم


شاید قبل از این نمی‌دانستید، ولی بهتر است بدانید که آیفون 7 پلاس عملا دارای دو دوربین است. یکی دارای لنز واید و دیگری دارای لنز تله فوتو (برای بزرگنمایی بیشتر) که برای گرفتن تصاویری با میدان دید باریک بسیار مناسب‌اند. شرکت اپل عملا به این موضوع اشاره نمی‌کند ولی آیفون 7 پلاس، دارای یک زوم اپتیکال 2X است که میتواند در هنگام ضبط ویدیو نیز مورد استفاده قرار گیرد.
این یعنی اینکه شما میتوانید با استفاده از اسمو موبایل و گوشی آیفون 7 خود تصاویری کلوز آپی بگیرید که تا قبل از آن فقط با اسمو و اسمو پلاس ممکن بود.


دلیل چهارم : حافظه ذخیره سازی


تصویربرداری 4K با آیفون 6s برای مدت زمان طولانی ، بدون شک امکان پذیر است، اما اگر بخواهید تعداد زیادی فیلم و عکس و اپلیکیشن روی گوشی خود داشته باشید، ممکن است حتی 128 گیگ هم کفایت کارتان را نکند. اپلیکیشن‌هایی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید با بیت ریت بالاتر ویدیوهای خود را ضبط کنید که باعث می‌شود حجم ذخیره‌سازی هر ویدیو بیشتر ، افزایش یابد و ضبط چند دقیقه فیلم حجم بسیار زیادی از مموری شما را اشغال کند.
اما با کمک آیفون 7 و ظرفیت 256 گیگابایتی آن میتوانید زمانی بیشتری از ضبط ویدیوهای با کیفیت خود لذت ببرید.


دلیل پنجم : طول عمر باتری


بین انواع مدل‌های گوشی، آیفون 7 پلاس دارای بهترین نوع شارژدهی و بالاترین طول عمر باتری در هنگام کار است. بنابراین این ویژگی باعث میتواند مدت زمان بیشتری بتوانید از ضبط تصاویر و ویدیوها لذت ببرید.


جمع بندی


آیفون 7 به دلیل استفاده از پردازنده سریع و صفحه نمایش بزرگ، بهترین گوشی ممکن برای نه تنها استفاده از انواع osmo ، بلکه برای کار با تمام محصلات DJI است. از طرفی امکان H265 ویدیو در اپل به شما امکان می‌دهد تا 40 درصد حجم فایل نهایی را کاهش داده و بتوانید تصاویر بیشتری ثبت و ضبط کنید.


منبع : سایت myfirstdrone

Posted in بررسی های تخصصی, آموزش

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA