• Slide 1

25ارديبهشت

تصویربرداری هوایی از مجالس عروسی ؛ آنچه باید بدانید

دِرون ها،روبات های پرنده با قابلیت کنترل از راه دور هستند که در انواع متنوعی از لحاظ اندازه و شکل در بازار وجود دارند.به صورت معمول دِرون ها (که معروف ترین آن ها کوادکوپتر یا کوادروتورها با چهار موتور و هگزاروتورها با 6 موتور می باشند) دارای دوربین های بسیار قوی مانند GoPro ،X5 و ... هستند.این روبات های پرنده امروزه به تجهیزاتی تبدیل شده اند که آتلیه داران به عنوان یک ابزار خلاقانه برای تصویربرداری مجالس از آن استفاده می کنند و بسیاری از زوج های جوان نیز خواهان بکارگیری آن ها در مراسم ازدواجشان برای ثبت تصاویر زیبا و خاطره انگیز می باشند.

تصویربرداری هوایی از مجالس عروسی


اگر شما نیز به دنبال تصویربرداری هوایی از مجالس هستید،بایستی به این نکات توجه ویژه ای داشته باشید:
درون ها ،می توانند اثرات مخربی داشته باشند؛ چرا که موجودات کاملی نیستند.هر درون شامل موتورها و ملخ هایی است که ایجاد صدای ناهنجاری می کند.


هر منطقه ای مناسب پهپادها نیست؛ واضح است که پرواز درون ها در هر منطقه ای ایمن نیست،مجالس در محیط های بسته،مناطقی با درختان انبود،مناطقی با سیم کشی های زیاد و یا تیرهای چراغ برق جزئ مناطقی است که امنیت پرواز در آن ها بسیارکم است،همچنین هر منطقه ای اجازه پروازبه به درون ها را نمی دهد، مناطق ممنوعه پرواز (مناطق نزدیک به محیط های نظامی،مناطق حساس(هسته ای و ... ) و یا سیاست های محل برگزاری مجلس می تواند شما را در تصویربرداری هوایی زمین گیر کند.


درون ها قابلیت پرواز در آب و هوای بد را ندارند:درون ها قطعات الکترونیکی هستند و نمی توانند درون آب کار کنند،پس در صورتی که یک روز ازدواج بارانی را در پیش دارید،بهتر از تصویربرداری هوایی صرفه نظر کنید.
همچنین مورد طبیعی دیگری که از کنترل شما خارج است،باد شدید می باشد که می تواند تصویربرداری هوایی شما را با مشکل روبرو کند.مسلما آخرین چیزی که شما می خواهید عرم کنترل پهپاد بر اثر وزش باد شدید و سقوط آن بر سر مهمان ها می باشد که این مسئله می تواند بسیار خطرناک باشد.درون ها حتما بایستی در روزهای آرام و صاف به کار گرفته شوند.


محیط را در نظر داشته باشید،تصاویر واید و باز جلوه بهتری دارند؛ پس زمینه های ساده جذابیت بیشتری دارند و همچنین تصویربرداری در محیط های باز امنیت بیشتری را در پی خواهد داشت.

هلی شات مجالس عروسی

همیشه تصاویر از ارتفاع بالاتر بهتر نیست؛ گاهی تصاویر زاویه دار زیباترند.چرا که زاویه دید بیشتری نسب به زوج میدهند تا تصاویر از ارتفاع بیشتر که تنها سر زوج مشاهده می شود.

کوادکوپتر تصویر عروسی
تصاویر هوایی تنظیمات زمان بری دارد؛ از تنظیمات منطقه تبک آف گرفته تا چک کردن باتری ها،تا مطمئن شدن از اینکه دوربین ،ارتباط وای فای ثابتی دارد،فرآیند تنظیمات می تواند بسیار خسته کننده باشد،زوجی که خواهان تصویربرداری هوایی هستند حتما باید به این نکته توجه کنند که زمانی که در برنامه ریزی خود برای تصویربرداری هوایی قرار میدهند آیا ارزشش را دارد یا نه


همچنین تصویربرداری از مناظر زیبای شهری که مجلس در آن برگزار می شود،می تواند به زیباییه ویدئوی شما کمک کند.

در آخر باز هم تاکید میکنیم که درون ها موجودات کاملی نیستند و همیشه احتمال وقوع سانحه را در نظر داشته و با توجه به آن ایمنی لازم را در نظر بگیرید!

Posted in آموزش

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA