• Slide 1

04بهمن

ساخت نمونه اولیه پهپاد DIY با توانایی حمل 136 کیلوگرم بار و سرعت 96 کیلومتر بر ساعت

ساخت نمونه اولیه کوادکوپتر نظامی DIY بعد از شش سال بالاخره در ایالات متحده امریکا به نتیجه رسید.

ارتش آمریکا به تازگی و پس از شش سال، ساخت پهپادی را به پایان رسانده که تاثیر زیادی در کمک به سربازان هنگام وقوع جنگ ها خواهد داشت. این پروژه سال 2011 آغاز شد و به تازگی و بعد از شش سال تلاش به پایان رسید.

این پهپاد قادر است اجسام بسیار سنگین را به راحتی بلند کرده و برای حمل تدارکات و تجهیزات در میدان جنگ بدون به خطر انداختن نیروی انسانی، کاربرد بسیار زیادی دارد.
این مولتی روتور در نمونه اولیه خود قادر به حمل 136 کیلوگرم بار بوده و می تواند با سرعت 96 کیلومتر / ساعت پرواز کند. البته محققان سازنده DIY امیدوارند که در آینده ای نزدیک ، از طریق یک سیستم نیروی محرکه هیبریدی قابلیت های این پهپاد را افزایش داده و توانایی حمل بار آن را به 362 کیلوگرم و سرعت آن را به 200 کیلومتر/ ساعت برسانند. پهپادی با این قابلیت ها در میدان جنگ می تواند یک برگ برنده برای ارتش یک کشور باشد.

blog-951103-us-army-hoverbike-flight-02


از طرفی سازندگان این مولتی روتور، در پی هوشمند سازی و توانمند کردن آن برای انجام ماموریت های تعریف شده هستند؛ به گونه ای که انسان کمترین دخالت را در هدایت آن از صفر تا صد یک ماموریت داشته باشد.
با این تفاسیر، میتوان گفت اگر رویاهای سازندگان DIY در گسترش قابلیت های این پرنده بدون سرنشین به واقعیت بپیوندد، رویایی با ارتش مجهز به آن برای دشمنان دشوار و مساله ساز خواهد شد.

store raha


در ویدیو زیر میتوانید پرواز این پهپاد را به صورت واضح مشاهده کنید.

 

 

منبع : سایت رسمی ارتش امریکا

دیگر مطالب : 

Posted in اخبار

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA