• Slide 1

11شهریور

رونمایی از نسخه جدید مویک پرو پلاتینیوم

چندی پیش شرکت DJI از محصولی رونمایی کرد که تحولی عظیم در دنیای مولتی روتورها به خصوص مولتی روتورهای شخصی ایجاد کرد. کوادکوپتر مویک پرو که با ابعاد فوق العاده کوچک خود و همچنین کارایی بسیار بالا توانست در مدت زمان کوتاهی جای خود را در دل کاربران باز کند.
همین دلیل کافی بود تا شرکت DJI را برای ساخت نسخه جدیدتر و البته قوی تر این پرنده ترغیب کند. مویک پرو نسخه پلاتینیوم ! در ادامه به بررسی ویژگی‌های این پرنده خواهیم پرداخت.

مویک پرو پلاتینیوم از نظر ظاهری دارای بدنه‌ای براق و صیقلی است. زمان پرواز این پرنده تا 30 دقیقه افزایش پیدا کرده و از طرفی کاهش 60 درصدی نویز پاور این پرنده را بدون شک به یکی از بهترین پرنده‌های قابل حمل حال حاضر در بازار مولتی‌روتورها تبدیل کرده است .

mavic pro platinum-01


افزایش پایداری و پرواز نرم‌تر


همانطور که گفته شد، این پرنده از زمان پرواز بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود برخوردار است، همچنین ملخ‌های 8331 این پرنده ، همراه با اسپید کنترلهای جدید آن تجربه پرواز آرام تر و لذت بخش تر را به خلبان می‌دهد.
در تصویر زیر میتوانید نمودارهای مقایسه نویز و موج جریان دو نسخه کوادکوپتر مویک را مشاهده نمایید.

mavic pro platinum-02

تصویربرداری با کیفیت 4K


مویک پرو یک کوادکوپتر شخصی حرفه ای است بنابراین اصلا نمیتوان دوربین کمتر از 4k برای آن متصور شد. این موضوع برای نسخه جدیدتر این پرنده هم صدق میکند . کوادکوپتر مویک پرو پلانینیوم از یک گیمبال 3 محوره و یک دوربین با کیفیت 4K استفاده می‌کند که دارای رزولشون تصویر 12 مگاپیکسل است. از طرفی با کمک رنج بالای کنترل این پرنده که تا 7 کیلومتر می‌رسد میتوانید از دورترین و غیرقابل دسترس‌ترین نقاط زیباترین تصاویر هوایی را ثبت و ضبط کنید.

mavic pro platinum-03

Posted in اخبار

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA