• Slide 1

29ارديبهشت

LILY، اولین پرنده Throw-AND-Shoot در دنیا

پرنده را پرتاب کنید و تعقیب شوید...!

LILY، اولین پرنده Throw-AND-Shoot در دنیا

یکی از بهترین روش ها برای ثبت تصویر از فعالیت های ورزشی پرتحرک، فیلمبرداری هوایی است و چه بهتر اگر بتوانید تجهیزات مورد نیاز برای چنین منظوری را در کوله پشتی خود جای دهید. «Lily» پهپادی است که از این هم فراتر رفته و استفاده از آن تنها شامل یک مرحله می شود: پرتاب به آسمان.

 

لیلی (Lily) پهپادی است زیبا، خوش ساخت و کوچک به اندازه کف دست که پس از پرتاب به آسمان، از طریق کنترلری که به مچ دست بسته می‌شود، صاحب خود را تعقیب کرده و با یک اشاره اقدام به ثبت عکس و فیلم می‌نماید.

پیش از این مشابه این پهپاد را بصورت پروژه‌هایی در کیک استارتر با نام‌های HERO+ و AirDog دیده بودیم، اما لیلی محصولی است زیباتر، کوچک تر و در مجموع کامل تر. لیلی به یک دوربین قدرتمند ۱۲ مگاپیکسلی و لنزی با زاویه ۹۴ درجه مجهز شده که علاوه بر ثبت عکس‌های باکیفیت، توانایی فیلمبرداری با نرخ ۶۰ فریم در رزولوشن Full HD را دارد. امکان فیلمبرداری با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه HD نیز فراهم شده تا کاربران هیچ کمبودی احساس نکنند.

پهپاد کوادروتور لیلی Lily

این پرنده از گستره حداکثر ۹۴ درجه ای سطح دید برخوردار است که اپلیکیشنی برای دسترسی به تنظیمات آن روی تلفن های هوشمند ارائه گشته. این پهپاد ضد آب ضمنا دارای قابلیت شناور شدن هم هست، تا بتوانید در صورت لزوم آن را بر روی سطح آب فرود بیاورید. یک قاب ضدآب نیز برای کنترلر دستگاه در نظر گرفته شده تا هنگام قایق سواری و حتی شنا، آسیبی به آن وارد نشود.

جی پی اس دستگاه نیز علاوه بر آنکه همیشه فرستنده ی همراه شما را دنبال می کند، همچنین قادر به تشخیص تغییر ارتفاع ناگهانی (مثل پریدن) هم هست و برای بخش فرستنده اش قابی ضد آب ارائه شده تا حتی در ورزش های آبی بتوانید از دستگاه استفاده کنید.

این گجت دایره ای شکل قادر است پس از برخاستن عکسی از شرایط محیطی تهیه کند، و بر اساس آن تشخیص بدهد که باید جلو، پشت، یا در کنار شما پرواز نماید یا حتی دور شما چرخ بزند. همچنین در مورد میزان فاصله ای که پهپاد باید برای ثبت بهترین تصویر از شما داشته باشد نیز تصمیم گیری می شود.

سازندگان لیلی ضبط صدا را نیز فراموش نکرده اند و با تعبیه یک میکروفن قدرتمند، محصولی کم نقص عرضه نموده اند.

پهپاد لیلی lily

باتری دستگاه مداومت پرواز تا ۲۰ دقیقه را فراهم می‌کند که از این نظر تقریبا از تمامی‌رقبا برتر است. سازندگان لیلی، بیش از آنکه آن را یک پهپاد دوربین دار بدانند، بعنوان یک دوربینِ پرنده می‌شناسند. به همین علت نامش را دوربین Lily گذاشته اند.

پهپاد Lily تا پیش از فوریه 2015 به بازار ارائه نخواهد گشت، چرا که در حال حاضر تنها نمونه اولیه آن ساخته شده، اما کسانی که از قصد خود برای خرید آن مطمئن هستند از هم اکنون می توانند آن را با قیمت ۴۹۹ دلار پیش خرید کنند، چرا که قیمت نهایی تعیین شده برای ارائه محصول به بازار در سال آینده ۹۹۹ دلار تعیین شده است.

blog-94.02.29-Lily-4

پهپاد lily

Posted in اخبار

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA