• Slide 1

02آذر

3 ساعت زمان پرواز با فناوری جدید باتری های هیدروژنی

نمایشگاه CHTF در چین از 26 آبان تا 1 آذر و به مدت 6 روز برگزار شد. یکی از سازندگان حرفه ای پرنده های بدون سرنشین صنعتی، MMC است که امسال در غرفه ی 2B09 نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش گذاشت. فناوری باتری هیدروژنی در بین این دستاوردها بسیار قابل توجه بود.

در سالهای اخیر MMC همواره مشوق اصلی پیشرفت ها و نوآوری ها در زمنیه ی پهپادها بوده است. در نمایشگاه امسال، یکی از پرنده های بدون سرنشینی که تمایز چشم گیری نسبت به دیگر رقیبان داشت، HyDrone 1550 بود.
وجه تمایز HyDrone 1550 نسبت به دیگر رقبای خود، استفاده از باتری های هیدروژنی بود. ویژگی این باتری ها تولید مداوم انرژی برای مولتی روتور است که تا زمانیکه هیدروژن آن تامین باشد، ادامه خواهد داشت. در حال حاضر باتری های تک سل هیدروژنی در بازار موجود است.

blog-950902-H1-Fuel-Cell-02
فناوری جدید سلولهای هیدوژنی MMC که با نام H1-Fuel Cell شناخته می شوند، زمان پرواز پرنده های بدون سرنشین را تا 3 ساعت افزایش داده است. این تکنولوژی برای طیف گسترده ای از هواپیماهای بدون سرنشین (مدل و مولتی روتور) از قبیل DJI M600 ، MMC HyDrone 1550 ، MMC A6 Plus, ... قابل استفاده است.
H1-Fuel Cell دارای طول عمر بسیار بالا (بیشتر از 1000 ساعت) بوده و همچنین به دلیل قابلیت اطمینان بالا از نظر ساختاری و استفاده از مواد سازنده قوی ، از سازگاری بسیار بالایی در محیط های خشن برخوردار است. این در حالی است که باتری های لیتیوم پلیمری تنها 80 تا 100 ساعت عمر میکنند و از طرفی قابلیت پرواز در شرایط محیطی سخت را نیز ندارند.
باتری های هیدروژنی یک تکنولوژی امیدوار کننده برای افزایش زمان کار با هواپیماها و خودروها و قایق های بدون سرنشین است که MMC در تلاش برای توسعه ی آن است.

blog-950902-H1-Fuel-Cell-03

 

phantom4pro-banner

 

Posted in اخبار

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA