• Slide 1

19دی

گراند استیشن پرو، نرم افزاری برای هدایت پرنده های بدون سرنشین (ساخت DJI)

شرکت DJI به تازگی نرم افزاری به نام گراند استیشن پرو (GS Pro) ویژه ipad طراحی کرده است که برای اپراتورهای حرفه ای و برای برنامه ریزی و کنترل پرنده های بدون سرنشین طراحی شده است.

به عنوان مختصری از این نرم افزار ، می توان به رابط کاربری آسان و توانایی کنترل و هدایت ماموریت پیچیده اشاره کرد. نرم افزار GS Pro برای بهبود گردش کار و افزایش بهروری در طیف گسترده ای از صنایع ، به ویژه کسانی که در نقشه برداری هوایی، معماری، کشاورزی دقیق و بازرسی های الکتریکی طراحی شده است.

عملکرد 3D map امکان تولید مسیرهای پرواز کارآمد را به کاربر میدهد تا بتواند به راحتی مسیر مورد نظر خود را انتخاب و تعریف کند.

dji-ground-station-02


سپس پرنده بدون سرنشین با توجه به این مسیر، ماموریت خود را انجام خواهد داد. داده های تصاویر گرفته شده در این پرواز می تواند به عنوان ورودی نرم افزارهای بازسازی سه بعدی برای تولید نقشه های سه بعدی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین داده های ماموریت می تواند برای استفاده های مجدد مورد استفاده قرار گیرد.

 

 store raha

 

این نرم افزار به شما امکان می دهد تا در هر ماموریت 99 نقطه را تعریف کرده و در هر نقطه 15 اقدام متوالی (از قبیل چرخش پرنده، پیچ گیمبال، شروع و پایان ضبط ویدیو، عکس برداری و شناوری ) را انجام دهد.

dji-ground-station-03


حصار مجازی که این نرم افزار ایجاد میکند باعث افزایش ایمنی و سهولت استفاده می شود که موجب قفل کردن ارتفاع و سرعت پرنده در یک منطقه طراحی شده است. این حصار برای جلوگیری ورود پرنده به مناطق پرواز ممنوع بسیار مفید است.

 

dji-ground-station-04


این نرم افزار با بیشتر پلتفرمهای هوایی DJI و دوربین های Zenmuse سازگاری کامل دارد و میتواند به عنوان یک ابزار قدرتمند و کارآمد برای ماموریت های بحرانی و دقیق مورد استفاده قرار گیرد.
نرم افزار GS Pro برای ipad طراحی شده و علاقه مندان می توانند این نرم افزار را از لینک زیر دریافت کنند.

دانلود نرم افزار 

Posted in اخبار

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA