• Slide 1

22تیر

نرم افزار dragonfly ، نرم افزاری آسان برای کار با پرنده‌های DJI

استفاده از مولتی روتورها و پرنده های بدون سرنشین روز به روز در حال گسترش است.  از این رو شرکت DJI به صورت مداوم در حال ارائه پرنده های بدون سرنشینی است که از نظر ابعاد بسیار کوچک و از نظر کارایی بسیار قوی هستند.

تحقیقات نشان می دهد که استفاده از مولتی روتور ها برای تصویربرداری شخصی در سه سال آینده دو برابر خواهد شد. بنابراین ایجاد بستری برای اشتراک گذاری، ذخیره سازی و حفاظت آسان تصاویر و ویدئوهای مولتی روتورهای DJI می تواند بسیار مفید باشد. یکی از نرم افزارهای بسیار کارآمد در این زمینه نرم افزار dragonfly است که نسبت به نرم افزار DJI go محیط کاربری ساده تر و البته کارایی بهتری دارد. بنابر این می توانید به راحتی با استفاده از آن فیلم و عکس خود را با خیال راحت ذخیره کرده و در فضای مجازی در معرض نمایش بگذارید.

blog-960421-dragonfly-02


نرم افزار چگونه کار میکند؟


این نرم افزار پلی ارتباطی میان گوشی همراه شما و پرنده بدون سرنشین تان ایجاد می کند. که پس از آن بتوانید از طریق وای فای عکس و فیلم خود را به راحتی بین دو دستگاه منتقل کنید.

blog-960421-dragonfly-03

انتقال اطلاعات بین پرنده و گوشی همراه


یکی از ویژگی های کلیدی نرم افزار dragonfly توانایی انتقال ویدئو به صورت مستقیم پس از پرواز پرنده بدون سرنشین به گوشی همراه شما است. برای این کار نیازی به خارج کردن کارت حافظه و اضافه کردن سخت افزار ندارید. اپلیکیشن انتقال داده‌ها و ویدیوها را به گوشی شما در حداقل زمان با استفاده از وای فای انجام می‌دهد.
فیلم ها با همان فرمتی که توسط پرنده ضبط شده اند، ذخیره می شوند. از دیگر ویژگی های این نرم افزار این است که شما می توانید همیشه فایل های اصلی را به صورت مستقیم از نرم افزار دانلود کنید و هر زمان که نیازی به ادیت آن داشته باشید سریعا آن ها را فراخوانی کنید.

blog-960421-dragonfly-04


مدت زمان رسیدن ویدئو ها و فایل ها به گوشی چقدر است؟


این زمان برای هر دقیقه از ویدئو ضبط شده کمتر از یک دقیقه طول میکشد. اساسا نرم افزار dragonfly به منظور بهتر کردن سرعت انتقال داده و کاهش محدودیت‌های تکنیکی انتقال اطلاعات طراحی و ساخته شده است.
با کمک این نرم افزار میتوانید بسیاری از فایل های حجیم را با سرعت بسیار بالا منتقل کنید. نرم افزار dragonfly از انتقال مستقیم به کارت حافظه نیز پشتیبانی می کنند که میتواند سریعتر از یک اتصال وای فای باشد.


وب آپلودر


برای کاربرانی که حجم زیادی از ویدئوها را دارند بهتر است آنها را به فضای وب منتقل کنند تا بتوانند یک پشتیبانی ایمن از آنها داشته باشند. وب آپلودر از طریق نرم افزار دراگون فلای در دسترس است و می توانید هر زمان فایل های خود را از سیسم یا دیسک خود حذف کنید و فضا را آزاد کنید چون از وجود آنها روی فضای وب اطمینان خاطر دارید.

پشتیبان گیری و بازیابی فایل های تخریب شده

از نکات بارز و از ویژگی های مهم نرم افزار dragonfly توانایی فوق العاده آن در پشتیبان گیری اطلاعات داده شده به آن است و اگر پرنده بدون سرنشین شما دچار بدترین حادثه ها از جمله سقوط در آب یا کرش های بسیار شدید و ... شود، می توانید بابت حفظ ویدئو توسط نرم افزار dragonfly مطمئن باشید.

میکس فیلم‌ها و عکس‌ها

با استفاده از نرم افزار dragonfly میتوانید ادیت های ساده و در عین حال زیبایی را به فیلم و عکس خود اضافه کنید. می توانید یک ویدئو از فیلم‌ها و عکسهای خود میکس کرده و بسازید و نتیجه را ببینید و در صورت مناسب بودن ، آن را با دوستانتان به اشتراک گذاشته و یا ذخیره سازی کنید.

MAP VIEW

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار dragonfly میتوان به MAP VIEW اشاره کرد. این گزینه به شما امکان می دهد تا مکان دقیق فیلم گرفته شده را روی نقشه ببینید. به عبارت دیگر با استفاده از این قابلیت نرم‌افزار dragonfly می‌توانید ویدئوها را دقیقاً روی نقشه در همان نقطه که گرفته شده اند مشاهده کنید.

blog-960421-dragonfly-05

گالری

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار دراگون فلای امکان ایجاد یک گالری آنلاین با دوستان و آشنایانتان است. با استفاده از این گالری می توانید فیلم و عکس خود را به صورت اتوماتیک با آنها به اشتراک بگذارید.

blog-960421-dragonfly-06

پرنده های سازگار

نرم افزار dragonfly با پرنده های اسپارک ، مویک پرو ، فانتوم 3 ، فانتوم 4 و اینسپایر شرکت DJI سازگاری کامل دارد. بنابراین اگر پرنده بدون سرنشین شماره یکی از موارد ذکر شده است می توانید با دانلود این نرم افزار و استفاده از قابلیت های منحصر به فرد آن کار خود را در دنیای تصویر برداری و اشتراک گذاری فایل ها با دوستانتان بسیار راحت تر سریع تر و با کیفیت تر کنید.
برای دانلود نرم افزار میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

blog-960421-dragonfly-08

منبع : سایت newsshooter

Posted in اخبار

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA