• Slide 1

12شهریور

رونمایی DJI از نسخه جدید فانتوم 4 پرو ، فانتوم 4 پرو Obsidian

شرکت DJIهمزمان با رونمایی از نسخه جدید کوادکوپتر مویک پرو ، از نسخه جدید کوادکوپتر فانتوم 4 پرو هم رونمایی کرد. این پرنده که فانتوم 4 پرو Obsidian دارای تفاوت‌های قابل توجهی نسبت به نسخه پیشین خود است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

همانطور که در مطلب کوادکوپتر مویک پرو پلاتینیوم گفته شد، نسخه جدید مویک پرو نسبت به نسخه قبلی از زمان پرواز بیشتر و نویز کمتری برخوردار است .
فانتوم 4 پرو Obsidian هم نسبت به نسخه قبلی خود از تغییرات چشمگیری برخوردار شده است. بدنه سفید رنگ فانتوم 4 پرو به رنگ خاکستری تغییر کرده و از نظر ظاهری ظریف تر و در عین حال حرفه ای تر است. این پرنده دارای تمام ویژگی‌های کوادکوپتر فانتوم 4 پرو بوده و علاوه بر آن بدنه محکم تر و در عین حال سبک تر آن که با لایه ضد اثر انگشت پوشش داده شده است ، وزن این پرنده را نسبت به نسخه قبلی خود کاهش داده است.

phantom 4 pro obsidian-10

سنسور تصویر این پرنده همانند فانتوم 4 پرو یک سنسور CMOS بیست مگاپیکسلی با قابلیت ثبت تصاویر ویدیویی با کیفیت 4k و 60 فریم بر ثانیه است که با کمک گیمبال گالوانیزه خود امکان ثبت تصاویر زیبا را بدون کمترین اعوجاج به کاربر میدهد.

این پرنده در چهار جهت دارای سنسور عدم برخورد با موانع است که با کمک آنها احتال کرش را به حداقل می‎‌رساند. از طرفی با سرعت بالای آن در مد اسپورت که به 77 کیلومتر بر ساعت (45 مایل بر ساعت ) میرسد ، میتوانید از سوژه های متحرک هم به راحتی تصویربرداری و فیلم برداری کنید.

phantom 4 pro obsidian-04

حداکثر محدوده کنترل این پرنده به 7.3 کیلومتر میرسد که امکان دسترسی به دورترین و غیرقابل دسترس ترین نقاط را برای تصویربرداری و فیلم برداری فراهم میکند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل ذکر کوادکوپتر فانتوم 4 پرو Obsidian، ردیابی خودکار سوژه های متحرک است که کار خلبان را برای تصویربرداری بارها و بارها ساده تر میکند. از طرفی زمان پرواز 30 دقیقه ای این پرنده ، امکان پرواز قابل قبولی را برای تصویربرداری‌های حرفه ای فراهم می کند.

phantom 4 pro obsidian-07

Posted in اخبار

 

تمام حقوق برای شرکت رهنوردان هلیای آسمان محفوظ است
Copyright © 2015 RAHA